Home > Products

TOTIME TNMATBGTTBGWTPGWTPGXTPGN серії CBNPCD вставки з ЧПУ виготовлені в Японії

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • Новий штам COVID-19 у Японії. Країна заборонить

  2020-12-27 · З понеділка Японія заборонить в'їзд в країну іноземним громадянам - заявляє японське Міністерство закордонних справ. Причиною заборони стало те, що у країні було зафіксовано два випадки нового підвиду COVID-19. Усі ...

  Get Price
 • Повідомлення на тему: 'Вища освіта в Японії'

  Для підготовки абітурієнтів на базі середніх шкіл були створені підготовчі вищі школи з терміном навчання в 3–4 роки. До 1918 р. в Японії нараховувалося тільки вісім таких шкіл.

  Get Price
 • Снігова пастка: в Японії застрягла тисяча авто ...

  2020-12-18 · Снігова пастка: в Японії застрягла тисяча авто, їх не можуть витягти вже два дні 18 грудня 2020 Автор фото, Reuters

  Get Price
 • У Японії схвалили продаж першого продукту з ...

  2020-12-14 · Група експертів при Міністерстві охорони здоров'я Японії схвалила продаж першого в країні продукту з модифікованим геномом.Як повідомляє Укрінформ, про це інформує NHK.

  Get Price
 • США визнали росіян з Курил уродженцями Японії ...

  США зайняли сторону Японії в суперечці з Росією за Курильські острови. Держдеп США чітко дав зрозуміти Росії, що не визнає 'окупацію' Ітурупу, Кунаширу, Шикотану і групи дрібних островів Хабомаї, які, як стверджує ...

  Get Price
 • У посольстві в Японії обговорили питання ...

  2020-12-16 · Питання співпраці посольства України в Японії з громадою та українською недільною школою «Джерельце» у м.Токіо стали темою зустрічі, що відбулася минулого тижня в …

  Get Price
 • Вбивства в Японії - злочинця засудили до ...

  В Японії засудили до смертної кари чоловіка, який вбив дев’ять людей. Вісім його жертв були жінками, одній з них було 15 років. Зі своїми жертвами 30-річний японець знайомився в Twitter.

  Get Price
 • В Японії з онлайн-булінгом боротимуться за ...

  2020-12-23 · В Японії з онлайн-булінгом боротимуться за допомогою штучного інтелекту В Японії один із найбільших інтернет-порталів Yahoo Japan видалятиме образливі коментарі на всіх своїх сайтах за допомогою штучного інтелекту.

  Get Price
 • В Японії надійшла в продаж сумка для сніговика ...

  2020-12-28 · Японський бренд Tsuchiya Kaban представив незвичайну новинку із серії The Funof Carrying - сумку для сніговика. Сумка Yukidaruma виконана в сіро-графітовому кольорі і імітує силует сніговика. Про це розповідає портал IconLife.

  Get Price
 • Голова української ГО «Краяни» в Японії ...

  2020-12-20 · Українська громадська організація «Краяни», створена українцями, що мешкають в Японії, вже не один рік гуртує їх і активно знайомить японців з різноманіттям багатої української культури і традицій. — Укрінформ.

  Get Price