Home > Products

6 алмазний долото PDC для буріння свердловин у 153 мм

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • Проведення розвідувально-експлуатаційних ...

  2018-12-5 · Пересувні - для свердловин глибиною до 1500 м і діаметром 150-200 мм. Буріння свердловини ведеться роторним способом. Цей спосіб застосовують для буріння глибоких окремих свердловин, якщо ...

  Get Price
 • Бурі для буріння свердловин води придбати за ...

  Бурі для буріння призначені для пробивання свердловин у камені та скелі. На нашому сайті уявлень бур для буріння свердловин з алмазної насадкою. Ця конструкція забезпечує ефективність процесу і високу швидкість.

  Get Price
 • Бурение скважины в Харькове. Сравнить цены ...

  Prom.ua — Лидер онлайн-торговли в Украине. Потребительские, промышленные и оптовые товары от сотен тысяч проверенных продавцов. Все для вашего бизнеса, быта и отдыха!

  Get Price
 • З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

  2016-8-10 · Алмазний інструмент – інструмент, різальну частину якого складають частинки природних або синтетичних алмазів. Застосовують для алмазної обробки матеріалів, буріння свердловин тощо.

  Get Price
 • sfs.gov.ua

  2018-7-12 · У розибраному для зручності транспортування стані. Текстильний матеріал, без покриття та без просочення, не довговорсовий, ... Алюмінієвий профіль 6/112 мм, гладкий 13000 мм Прутки з ...

  Get Price