Home > Products

1613 Вставки для різального свердла для PDC для свердління з пісковика

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • Бордюри в саду – види бордюрів з фото

  Затишна доріжка, що біжить з одного куточка саду в інший, акуратно переносить нас разом з садовим інструментом або м'ясом для шашлику туди, куди нам потрібно. Чому б не зробити саме такі, акуратні стежки у власному ...

  Get Price
 • Професійний алмазний інструмент для різання ...

  2020-12-20 · Професійний алмазний інструмент для різання, свердління,шліфування керамограніту Акції Від дешевих до дорогих Від дорогих до дешевих Популярні Рейтинг Новинки По кількості переглядів По назві (А-Я)

  Get Price
 • Алмазні спонжи призначенні для полірування ...

  2020-12-24 · Алмазні спонжи - це унікальна полірувальна формула, якісні алмазні кристали в нейлоновому волокні. Використання повного комплекту дає на мармурі рівень глянцю 75 - 105. Робоча поверхня спонжа не маже камінь, утримує ...

  Get Price
 • Щітки Антик для мармуру - Stonecraft

  2020-12-17 · Професійні щітки для старіння мармуру, для великих та ручних полірувальних машин, машин типу Klindex та інших. Якісна обробка від грубого номеру до фінішного полірування Stonecraft На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

  Get Price
 • Абразивні щітки для браширування каменю

  2020-12-27 · Спеціальні щітки з абразивними частинками застосовуються для старіння каменю. В цьому процесі більш м'які включення, віддаляючись, стають глибшими, ніж тверді, а тверді загладжуються як окатиші.

  Get Price
 • Пили та диски для керамограніту, кераміки

  2020-12-17 · Пили та диски для керамограніту, кераміки Stonecraft На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено. Будь ласка, переконайтеся, що запит введено коректно або …

  Get Price
 • ДИЗАЙН ПРОЕКТИ З ДИКИМ КАМЕНЕМ

  Поєднання з деревом. Підходить для створення еко-стилю в вітальні: довговічний звуковбирний камінь на стіні і дерев'яний тепла підлога гарантують сприятливу атмосферу в будинку.

  Get Price
 • Диски алмазные для УШМ - производитель, цена ...

  Диски алмазные для УШМ - производство, технические характеристики, купить оптом в Украине. ☎0(800) 508-716 Гарантия ⭐Отзывы ️Доставка ⏰Акции. Алмазний відрізний диск Алмаз - найтвердіший матеріал на Землі, відповідно ...

  Get Price
 • Диски алмазные для бензорезов и швонарезчиков ...

  Диски алмазные для бензорезов и швонарезчиков - производство, технические характеристики, купить оптом в Украине. ☎0(800) 508-716 Гарантия ⭐Отзывы ️Доставка ⏰Акции.

  Get Price