Home > Products

1 дюймовий свердло для сухого свердління PDC 25 4 мм

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • Алмазні свердла для сухого свердління Best for ...

  Алмазне свердло для сухого свердління Best for Ceramic швидко свердлить плитку та камінь. Розрізи у свердлі полегшують видалення матеріалу для швидкої роботи.

  Get Price
 • Алмазні свердла для сухого свердління Standard for ...

  Алмазне свердло для сухого свердління Standard for Ceramic надійно свердлить тверду кераміку. Технологія вакуумного спаювання гарантує надійні результати для всіх видів плитки.

  Get Price
 • DB 600 F Supra — Алмазне свердло для таких ...

  Це свердло для сухого свердління вирізняється агресивною продуктивністю та довгим терміном служби. Тверда алмазна головка проходить крізь матеріал, залишаючи по собі чисті краї.

  Get Price
 • Установки алмазного буріння - Hilti Україна

  Показати установки алмазного буріння – ручні або на станині, для сухого або вологого буріння – для роботи у бетоні або цегляній кладці Hilti = зареєстрований товарний знак Hilti Corporation, 9494 Шаан, Князівство Ліхтенштейн

  Get Price
 • Алмазна коронка по керамограниту: набір для ...

  Також в коронках присутні сегменти для 'сухого' свердління. У наборі представлені коронки діаметром 25, 29, 38, 44, 70 і 73 мм. Крім того, коронки цієї марки можуть бути діаметром 68, 35, 32, 54, 20, 57 і 83 мм.

  Get Price
 • Алмазні свердлильні коронки для керамічної ...

  Розроблені для сухого використання, не потребується додаткове охолодження Набір складається з наступних предметів: по 1 Ø 6 мм, 8 мм, 14 мм, 35 мм, 40 мм, 50 мм, 68 мм; 1 …

  Get Price
 • Дрель алмазного сверления BOSCH GDB 180 WE +

  – Коронка для свердління з алмазними сегментами Super HARD Platinum 152 мм, вартість 3700 грн, ціна прокату 300 грн/день, знос не більше 0,5 мм., або 1 мм – 600 грн. Для сухого свердління ОБОВ’ЯЗКОВО додатково ...

  Get Price
 • ABH 80 — Опора для свердління — Klingspor

  Для швидкої та надійної фіксації опору ABH 80 для алмазного свердла, для сухого свердління DB 600 F оснащено присосом, який тримається на всіх гладких і рівних поверхнях.

  Get Price
 • ᐈ Фірмовий магазин інструментів Бош

  Можливість переобладнання для сухого свердління (з головкою для відводу пилу). Патрон із внутрішнім різьбленням G1/2' та зовнішнім різьбленням 1 1/4' (підходить для звичайних алмазних кільцевих бурових коронок) .

  Get Price
 • Шуруповерти для гіпсокартону | Свердління ...

  Шуруповерти для гіпсокартону Легкі, швидкі та компактні: шуруповерти для гіпсокартону від Metabo Потужні і прецизійні шуруповерти для гіпсокартону від Metabo з кількістю обертів холостого ходу 2500, 4000 або 6000 на хвилину ...

  Get Price