Home > Products

шліфувальний круг високої пористості 1a1 для свердла

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • ЛАБОРАТОРНА РОБОТА № 1

  2014-1-28 · свердла для кільцевого свердління (рис. 41, д), що застосовуються при свердлінні глибоких отворів діаметром від 90 до 200 мм.

  Get Price
 • Реферат: Обробка металів різанням - Xreferat.com ...

  2011-6-2 · Центровочні свердла призначені для одержання осьових гнізд в заготовках, що обробля­ються на токарних верстатах ... , головний рух зі швидкістю Vкр здійснює шліфувальний круг.

  Get Price
 • Обробка металів різанням - реферат, курсовая ...

  Учебная работа на тему: Обробка металів різанням. Скачать реферат курсовую на тему Обробка металів різанням, 2016-2017. Сутність процесу, основні поняття і визначення. Параметри і фізичні явища, що супроводжують процес ...

  Get Price
 • Книга: Системи технологій

  Для одержання портландцементу високої якості клінкер має містити 75-78% вапняку і 22-25% глини. Такою природною сировиною є вапняні мергелі, але в природі їх мало, тому цементні заводи викорис­товують штучні суміші.

  Get Price
 • V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА

  Для шліфування обрано шліфувальний круг: ПП А 16 С1 К5. ... різання може бути підвищена в 1,5 3 рази при забезпеченні високої якості цього процесу. 49 ...

  Get Price