Home > Products

Плашка для волочіння дроту з карбіду вольфраму

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • Купити сплави вольфраму за доступною ціною від ...

  Самі тверді карбіди вольфраму. Сплав «видно» (WC + 15% З і невелика домішка карбіду титану) на 30% твердіше звичайної вольфрамової сталі навіть при1100°C.

  Get Price
 • Процес креслення дроту, типи та програми ...

  2019-7-29 · Для цього виду процесу штампи виготовляються з охолодженого чавуну, алмазу або карбіду вольфраму, щоб гарантувати ефективність штампів. Рисунок дроту

  Get Price
 • Добування вольфраму з триоксид вольфраму

  2018-12-5 · Сировина для одержання вольфраму і методи переробки. Технологічний цикл добування вольфраму: розкладання концентратів, отримання вольфрамового ангідриду та відновлення вольфраму.

  Get Price
 • Міцність при розтягуванні КМ, армованих ...

  Волочіння дроту із сталей типу 18-8 з обтисненнями, ... Друга стадія для вольфраму проводиться при температурі 800-870 С: WO 2 +2H 2 W+2H 2 O, а для …

  Get Price
 • «Конструювання системи для магнітно ...

  2018-3-26 · Волоки для волочіння дроту можна оцінити за якістю дроту, ... всю роботу з деформації дроту взяв на себе робочий конус. Робочий конус повинен бути симетричним відносно осі волоки.

  Get Price
 • Вольфрам » Реферати українською

  2013-1-14 · електричне опір при 20 про З 5,5. 10 – 4, при 2700 про З 90,4. 10-4. Валентность розмаїта от2 до6 найбільш стійкий 6-валентный вольфрам 3- і 2-валентные сполуки вольфраму нестійкі і практичного значення немає.

  Get Price
 • 'Інститут надтвердих матеріалів' Державне ...

  2020-11-24 · волоки-заготівлі для волочіння і калібрування дроту, прутков і труб прес-форми і оснащення ... ВН з різним змістом зв'язки і розмірами зерен карбіду вольфраму.

  Get Price
 • Теорія конструкційних матеріалів

  2020-5-17 · Міцність і пластичність металу. Основи обробки тиском та з’єднання конструкційних матеріалів. Обладнання для прокатування заготовок. Зварювання, паяння і …

  Get Price
 • Металокерамічні тверді сплави - mehanik-ua.ru

  Сплави з низьким вмістом кобальту ВК-2, ВКЗ, ВКЗМ, ВК4 застосовують для чистової і напівчистової обробки, а сплави ВК6, ВК6М і ВК8 — для чорнової.

  Get Price
 • РОЗДІЛ V

  (3) карбідів цирконію, хрому, вольфраму та ін. з кобальтом, нікелем чи ніобієм; (4) карбіду бору та алюмінію: вироби, плаковані алюмінієм, відомі як борна металокераміка.

  Get Price