Home > Products

Карбід з вольфрамового дроту для нанесення гранул в Китаї

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • Про затвердження Порядку здійснення ...

  Виробниче обладнання для іонного нанесення 8456 10 10 00, покриття, здатне в процесі нанесення 8456 10 90 00 вимірювати будь-що з наведеного нижче: 1) …

  Get Price
 • Авторефераты - lawdiss.org.ua

  2011-6-20 · Розроблено уявлення про оптимальний структурний стан для вольфрамового дроту під час термомеханічної обробки та спосіб контролю структури в процесі виробництва вольфрамового дроту.

  Get Price
 • Група 28 Продукти неорганічної хімії ...

  Застосовується для зберігання шкур та зоологічних зразків (іноді застосовується в суміші з милом), для знищення пацюків, для виробництва липкого паперу проти мух, для одержання деяких речовин-глушників скла ...

  Get Price
 • Стаття з вольфраму USES - Промислові знання -

  Вольфрам-золото походить із білого піщаного рудного тіла з дуже невеликою рудною лінією. Після багатьох процесів, таких як видобуток, подрібнення, переробка та переробка води, сорт вольфрамової руди досягає понад 95%.

  Get Price
 • У цьому процесі велика роль належить зубним ...

  Першими матеріалами, які застосовували для виготов лення зубних протезів за багато віків до нашої ери, бу ли кістки та зуби тварин, дерево (у Китаї), золото у вигляді дроту і кілець (у Стародавньому Римі).

  Get Price