Home > Products

Для алмазного шліфувального круга з природним алмазним склом

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • Лабораторная работа №3 - narod.ru

  2013-4-22 · Вибір шліфувального круга залежить від матеріалу деталі. Деталі з твердої сталі та чавуну обробляють м'якими кругами, з м'якої сталі — твердими кругами з крупними зернами.

  Get Price
 • З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

  2016-8-10 · з розширеними (всередину або назовні) відкосами для спрямування та посилення світла. Абак, абака в архітектурі – верхня плита капітелі колони,

  Get Price
 • Авторефераты - lawdiss.org.ua

  2011-6-20 · З врахуванням вимог, що пред'являються, та з використанням встановлених залежностей розроблено чавун марки ИЧ280Х15Г4Т для литих мелючих куль діаметром 80...100мм, а також режим їх термічної обробки.

  Get Price
 • Різка плитки: чим різати виріб і як відрізати ...

  Без різання плитки не обійтися при використанні кахлю в обробці приміщень. Чим різати такі вироби і як відрізати кераміку без сколів? що таке гідроабразивна різання керамічної плитки?

  Get Price
 • різання плитки: чим різати виріб і як відрізати ...

  Щоб зробити круглий отвір, можна використовувати дриль, лобзик, балерину, коронку з алмазним напиленням. Для квадратного отвору підійдуть ті ж інструменти плюс болгарка.

  Get Price