Home > Products

Високоякісні різаки для ПДК 1913 для розробки буріння на природному газі

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • Обсяги олив для двигунів на природному газі

  Для двигунів, що працюють на природному газі, потрібні оливи спеціального складу, які відрізняються від складів дизельного і бензинового моторних олив в плані підвищеної в’язкості при відсутності розведення ...

  Get Price
 • Когенераційна установка | КГУ для роботи на ...

  2020-12-15 · Когенераційні установки для роботи на природному газі Маючи більш як 25 років досвіду, Viessmann пропонує ефективні системи, що використовують газ для одночасного генерування електричної та теплової енергії.

  Get Price
 • Обсяги виробництва олив для двигунів на ...

  2019-9-3 · Для двигунів, що працюють на природному газі, потрібні оливи спеціального складу, які відрізняються від складу дизельних і бензинових моторних олив в плані підвищеної в’язкості при відсутності розведення палива ...

  Get Price
 • Як видобувався газ: цікаві факти про ...

  Для порівняння: середня швидкість буріння в Україні нині – понад 700 м/верстато-місяць, а в 2000 році вона становила лише близько 400 м/верстато-місяць.

  Get Price
 • Газовий конвектор на природному газі:

  2018-10-2 · Конструкція обладнання, що працює на природному газі, нескладна. Працює газовий конвектор на основі наступних вузлів та елементів:

  Get Price
 • Науковці розробили технологію, яка

  2 天前 · Представники компанії говорять, що ця технологія здатна знизити викиди парникових газів до 40% від рівня, що викидається при використанні палива, яке працює тільки на природному газі.

  Get Price
 • – розвиток наукових досліджень, спрямованих ...

  2018-1-8 · режим розробки покладу, густота сітки свердловин та ін. [16]. Стабілізації видобування нафти і газу для покладів, що знаходяться на пізній стадії розробки,

  Get Price
 • Газогенератор для вироблення

  Для безперебійного постачання електроенергією в разі нестабільної роботи магістральних електромереж або необхідності роботи в автономному режимі служить газогенераторна установка для вироблення електроенергії ...

  Get Price
 • Автомобіль, який працює на стисненому ...

  - Два типи пального, один двигун: автомобілі, що працюють на стисненому природному газі, оснащують двигуном внутрішнього згоряння останнього покоління, який однаково добре працює й на газі, і на бензині.

  Get Price
 • У 2018 році обсяг видобутку природного газу

  2020-12-10 · За оперативними даними у 2018 році в Україні було видобуто 21 млрд куб. м газу (в 2017 році – 20,5 млрд куб. м). Збільшення видобутку газу у порівнянні з 2017 роком склало 0,5 млрд куб. м, або близько 2%.

  Get Price