Home > Products

алмазні круги шліфувальні спеціально для виготовлення архітектурного скла

Just fill in the form below, click submit, you will get the price list, and we will contact you within one working day. Please also feel free to contact us via email or phone. (* is required).

 • Алмазний інструмент для обробки скла кришталю ...

  Алмазний інструмент для обробки скла кришталю та діамантів 1F6V, 14F6V. Круги шліфувальні плоскі з напівкругло-увігнутим профілем для верстатів: SULAK, INTERMAC, Z/Bavelloni, Szslank та ін.

  Get Price
 • Китай металеві зв'язки шліфувальні колеса ...

  2020-11-19 · Алмазне шліфувальне колесо для скла Скляні алмазні шліфувальні круги виготовляються з використанням високоякісного алмазного порошку як сировини.

  Get Price
 • Виготовлення скла - Система Оптимум

  Виготовлення скла – це об’ємний процес, який на всіх етапах (від самого початку, можна навіть сказати, від задуму, до передачі в експлуатацію кінцевого продукту) вимагає вкладень і ...

  Get Price
 • Купити Багатофункціональний інструмент Dremel ...

  Алмазні відрізні диски Алмазні полірувальні круги Алмазні шліфувальні ... Гравер Дремель розроблений спеціально для безперервної, тривалої і точної роботи.

  Get Price
 • Розсувна система JNF для скла IN.15.955 - Єврозамок

  Прихована розсувна система JNF IN.15.955 для скляних дверей з дотягувачем. Розроблена спеціально для міжкімнатних дверей із зменшеними механічними елементами і простим обслуговуванням. Інноваційна, компактна і ...

  Get Price
 • Алотропія. Алотропні модифікації речовин ...

  Завдяки такому розташуванню атомів Карбону алмаз має високу твердість, тому його використовують для різання і шліфування скла та металів, буріння гірських порід (алмазні різці, свердла, шліфувальні круги).

  Get Price
 • Замовити скляні сходи ERAGLASS Виготовлення та ...

  2020-8-10 · Замовте виготовлення і монтаж скляних сходів від ERAGLASS ☎: (044) 592-04-93 Лідера на ринку України Сходи зі скла будь-якого виду та складності для офісу, будинку, квартири

  Get Price
 • Основні фізичні та хімічні властивості ...

  2012-9-13 · Алмази використовують для різання скла, буріння гірських порід (алмазні різці, свердла, шліфувальні круги), для різання і шліфування металів.

  Get Price
 • З чого роблять скло. Види, способи виготовлення ...

  2020-8-10 · Детально про те, з чого робиться скло, хімічна формула, види скла, способи виготовлення і застосування скла ️ EraGlass Скло являє собою неорганічний міцний, крихкий, непроникний для природних елементів, прозорий або ...

  Get Price
 • Застосування неметалів. Біологічне значення ...

  З них виготовляють інструменти для бурових установок (алмазні різці й свердла), пристрої для різання скла та оброблення твердих матеріалів (шліфувальні круги).

  Get Price